Zawartość kursu6 lekcji|29 min

Wstęp

Iga Stanek1 min

Dzień dobry! Nazywam się Iga Stanek, jestem psycholożką i psychoterapeutką integracyjną, pracuję indywidualnie i grupowo z osobami, które chcą przyglądnąć się swoim rodzinnym przekazom, oswoić je, lepiej zrozumieć i często zmienić ich znaczenie. Ten kurs przygotowałam dla osób, które mają w sobie podobną gotowość i chcą zmienić coś w relacjach ze swoimi rodzicami. Przyglądniemy się Twoim rodzinnym przekazom oraz ich możliwym konsekwencjom, a także powiemy sobie o tym, jak bronić się, gdy nasze granice w relacjach z bliskimi są naruszane.

Pamiętaj, żeby robić notatki - dzięki temu łatwiej zapamiętasz nowo zdobytą wiedzę i np. zaznaczaj kolorami to, co możesz zastosować u siebie lub to, co najbardziej Cię zatrzymuje, zmusza do myślenia.

Aby ułatwić sobie naukę - ustal, gdzie i kiedy będziesz przerabiać kurs. To bardzo pomoże ci w jego ukończeniu. Warto zadbać w tym czasie o cichą, bezpieczną przestrzeń dla siebie. Możesz dodać sobie do kalendarza czas, kiedy będziesz korzystać z kursu. Niech to będzie zobowiązanie wobec samej/samego siebie → wówczas przyniesie on lepsze rezultaty.

Jeszcze jedna ważna rzecz - jeśli poczujesz, że niektóre treści są zbyt trudne do przerabiania w pojedynkę lub któraś lekcja spowoduje znaczny spadek Twojego samopoczucia - w końcu będziemy mówić prawdopodobnie o trudnych doświadczeniach z Twojego życia - nie wahaj się skorzystać z pomocy specjalisty lub omówić dany temat ze swoim psychoterapeutą.

Autorka

Iga Stanek

Psycholożka, psychoterapeutka, psychoedukatorka.

Potrzebujesz terapii lub konsultacji?

+48 22 307 32 24Czynne od poniedziałku do piątku 8-21
Weekendy od 10 do 14

Jesteś w kryzysie, a sytuacja, w której się znajdujesz, zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu?

112Zadzwoń pod numer alarmowy
116 111Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
Wellbee Sp. z o.o.
ul. Chmielna 2/31
00-020 Warszawa
Znajdziesz nas na: