Zawartość kursu8 lekcji|40 min

Wstęp

Andrzej Silczuk1 min

Cześć,

nazywam się Andrzej Silczuk, jestem doktorem nauk medycznych, lekarzem psychiatrą i wykładowcą uniwersyteckim. Ten kurs pozwoli Ci zrozumieć czym jest Kryzys i jak nim zarządzać.

Ale jeśli sytuacja w której się znajdujesz dotyczy bezpośredniego zagrożenia Twojego życia lub zdrowia lub zdrowia i życia innej osoby - proszę nie zwlekając - weź do ręki telefon, wykręć numer 112  i poproś o pomoc.

🚨 112 numer alarmowy
🚨 800 702 222 Centrum Wsparcia dla Osób Dorosłych w Kryzysie Psychicznym
🚨 116 111 Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży

A teraz, jeśli jesteś tutaj w celu edukacyjnym zapraszam Cię do wzięcia w udziału w krótkim kursie poświęconym kryzysowi, jego definicji, rodzajom oraz sposobom szukania i uzyskiwania pomocy.

Autor

Andrzej Silczuk

Doktor nauk medycznych, lekarz psychiatra oraz Chief Medical Officer w Wellbee Polska. Jest zaangażowany w edukację społeczną, która obejmuje prowadzenie wykładów akademickich oraz udział w podcastach. Skupia się na tematach związanych ze zdrowiem psychicznym, profilaktyce uzależnień i bezpiecznym używaniu substancji psychoaktywnych. Współprowadził w radiu Newonce audycję "Overthinkers", skierowaną głównie do młodzieży borykającej się z trudnościami i lękami. Jest również autorem podcastu “Niemyte dusze”, gdzie analizuje wpływ współczesnego stylu życia na zdrowie psychiczne.


Potrzebujesz terapii lub konsultacji?

+48 22 307 32 24Czynne od poniedziałku do piątku 8-21
Weekendy od 10 do 14

Jesteś w kryzysie, a sytuacja, w której się znajdujesz, zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu?

112Zadzwoń pod numer alarmowy
116 111Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
Wellbee Sp. z o.o.
ul. Chmielna 2/31
00-020 Warszawa
Znajdziesz nas na: