Course content8 lectures|28 min

Wstęp

Iza Kluzek1 min

Cześć!

Nazywam się Izabela Kluzek-Kot, jestem coachem PCC, trenerem biznesu i od wielu lat pracuje z managerami nad rozwojem ich kompetencji zawodowych również tych związanych z umiejętnością zarządzania swoim dobrostanem i energią w pracy.

Moją misją jest wspieranie innych w ich rozwoju po to, by lepiej funkcjonowali zarówno w codziennych życiu jak i w sferze zawodowej, dlatego zapraszam Cię serdecznie na kurs, który pozwoli Ci rozwinąć Twoje skrzydła!

Dowiesz się w nim jak wyrobić nawyki wellbeingowe , które pozwolą Ci zadbać o swój dobrostan każdego dnia. Kurs jest dostępny w wersji video, audio oraz  w formie tekstowej.

Jak się do niego przygotować? Znajdź proszę spokojną przestrzeń, wygospodaruj czas na krótką refleksję i przygotuj sobie coś do notowania.

Jeszcze jedna ważna informacja: Ten kurs to nie wyścig. Daj sobie czas na przemyślenia i realizację zadań. Zadania nie są obowiązkowe, ale najlepiej uczymy się przez doświadczenie, dlatego serdecznie Ci je polecam. Możesz słuchać materiałów i

wracać do nich dowolną ilość razy.

Gotowa, gotowy - zaczynamy.

Autorka

Iza Kluzek

Coachini, trenerka i mentorka dla wielu coachów przygotowujących się do akredytacji ICF. Prowadzi procesy coachingowe, głównie executive i business coaching.

Do you need therapy or consultation?

+48 22 307 32 24Open Monday to Friday 8am-9pm
Weekends 10am-2pm

Are you in a crisis and the situation you are in threatens your life or health?

112Call the emergency number
116 111Helpline for children and young people
Wellbee Therapy Sp. z o.o.
ul. Chmielna 2/31
00-020 Warszawa
You can find us on: