Course content4 lectures|13 min

Wstęp

Ola Iwacz2 min


Cieszę się, że tu jesteś! Poczucie własnej wartości to wielka moc, którą każdy rodzic ma szansę podarować swojemu dziecku. Jest jak małe nasionko, które dzięki wodzie i słońcu przeradza się w piękny kwiat. Jeśli zastanawiasz się jak zadbać o to nasionko, które jest w Twoim dziecku i czym dla niego będzie słońce i woda, ten kurs jest dla Ciebie.

Nazywam się Ola Belta-Iwacz, jestem psycholożką i praktykiem Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Na co dzień wspieram rodziców w lepszym rozumieniu swoich dzieci i same dzieci w radzeniu sobie z różnymi wyzwaniami.
Przygotowałam dla Ciebie 11 lekcji, które dadzą Ci wiedzę o tym w jaki sposób wspierać poczucie własnej wartości twojego dziecka.

Sama jestem nie tylko psycholożką, ale też mamą i wiem doskonale jak niewielką ilością czasu dysponują rodzice. Dlatego każda lekcja jest krótka i jednocześnie niezwykle konkretna. Dzięki temu możesz je przerabiać w tzw. międzyczasie. Zachęcam Cię jednak do zapanowania czasu na przerobienie kursu, to sprawi, że nauka będzie możliwie skuteczna. Dlatego już teraz zastanów się, kiedy możesz zaplanować 10-15 minut na wysłuchanie lekcji. Ja lubię takie mikrosesje planować tuż po śniadaniu. Może u Ciebie będzie to czas przy porannej kawie albo zaraz po tym, jak Twoje dziecko zaśnie? Najlepiej wpisz ten czas w swój kalendarz.

Przygotuj też notes i ulubiony długopis, a może nawet kolorowe zakreślacze? Dzięki robieniu notatek łatwiej zapamiętasz nowo zdobytą wiedzę. Zaznaczaj sobie rzeczy, które uważasz za najważniejsze i te, które chcesz wdrożyć od razu.

Pod każdym modułem znajdziesz, krótkie podsumowanie oraz pytania sprawdzające Twoją wiedzę. Ten kurs jest dla Ciebie, nie kończy się egzaminem, ale dzięki testom podsumowującym możesz łatwo sprawdzić, czy jest coś co warto byłoby sobie powtórzyć. To co? Zaczynamy? Już teraz przejdź do lekcji numer 1

Autorka

Ola Iwacz

Psycholog, terapeuta pedagogiczny, trener umiejętności społecznych, autorka bloga psychoedukacyjnego mamologia.pl

Do you need therapy or consultation?

+48 22 307 32 24Open Monday to Friday 8am-9pm
Weekends 10am-2pm

Are you in a crisis and the situation you are in threatens your life or health?

112Call the emergency number
116 111Helpline for children and young people
Wellbee Therapy Sp. z o.o.
ul. Chmielna 2/31
00-020 Warszawa
You can find us on: