Course content6 lectures|29 min

Wstęp

Iga Stanek1 min

Dzień dobry! Nazywam się Iga Stanek, jestem psycholożką i psychoterapeutką integracyjną, pracuję indywidualnie i grupowo z osobami, które chcą przyglądnąć się swoim rodzinnym przekazom, oswoić je, lepiej zrozumieć i często zmienić ich znaczenie. Ten kurs przygotowałam dla osób, które mają w sobie podobną gotowość i chcą zmienić coś w relacjach ze swoimi rodzicami. Przyglądniemy się Twoim rodzinnym przekazom oraz ich możliwym konsekwencjom, a także powiemy sobie o tym, jak bronić się, gdy nasze granice w relacjach z bliskimi są naruszane.

Pamiętaj, żeby robić notatki - dzięki temu łatwiej zapamiętasz nowo zdobytą wiedzę i np. zaznaczaj kolorami to, co możesz zastosować u siebie lub to, co najbardziej Cię zatrzymuje, zmusza do myślenia.

Aby ułatwić sobie naukę - ustal, gdzie i kiedy będziesz przerabiać kurs. To bardzo pomoże ci w jego ukończeniu. Warto zadbać w tym czasie o cichą, bezpieczną przestrzeń dla siebie. Możesz dodać sobie do kalendarza czas, kiedy będziesz korzystać z kursu. Niech to będzie zobowiązanie wobec samej/samego siebie → wówczas przyniesie on lepsze rezultaty.

Jeszcze jedna ważna rzecz - jeśli poczujesz, że niektóre treści są zbyt trudne do przerabiania w pojedynkę lub któraś lekcja spowoduje znaczny spadek Twojego samopoczucia - w końcu będziemy mówić prawdopodobnie o trudnych doświadczeniach z Twojego życia - nie wahaj się skorzystać z pomocy specjalisty lub omówić dany temat ze swoim psychoterapeutą.

Autorka

Iga Stanek

Psycholożka, psychoterapeutka, psychoedukatorka.

Do you need therapy or consultation?

+48 22 307 32 24Open Monday to Friday 8am-9pm
Weekends 10am-2pm

Are you in a crisis and the situation you are in threatens your life or health?

112Call the emergency number
116 111Helpline for children and young people
Wellbee Therapy Sp. z o.o.
ul. Chmielna 2/31
00-020 Warszawa
You can find us on: