Course content7 lectures|20.5 min

Wstęp

Joanna Gutral2.5 min

W poprzednim kursie bardziej teoretycznie rozmawialiśmy o emocjach, a teraz rozpracujmy je na elementy pierwsze.

O emocjach powstają opasłe tomy książek, ale przecież nie od razu Rzym zbudowano! Na warsztat weźmiemy kilka emocji podstawowych, po to, aby zbudować kontury emocjonalnej mapy. Do tego kursu potrzebna jest Twoja uważność, zaangażowanie i praktyka.

Nazywam się Joanna Gutral, jestem psycholożką i psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Od lat edukuję w zakresie zdrowia psychicznego: na blogu, w mediach społecznościowych, w podcastach. Zapraszam do wspólnej przygody!

Ten kursu pozwoli Ci lepiej zrozumieć podstawowe emocje, które odczuwasz na co dzień. Dzięki wiedzy, którą tutaj przyswoisz, będzie Ci łatwiej rozpoznawać u siebie i być może u innych oznaki smutku, lęku, złości, wstrętu i radości. Jedyne, czego potrzebujesz, to Twoja uważność i gotowość, by zacząć naukę. Jeśli chcesz, możesz mieć przy sobie długopis i notes do zapisania ważniejszych dla Ciebie myśli.

Gotowi? Zaczynamy!

Autorka

Joanna Gutral

Psycholożka i certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna (certyfikat PTTPB nr 896), członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz European Association for Behavioural and Cognitive Therapies, swoją pracę poddaje regularnej superwizji i intrawizji zespołowej. Z wyróżnieniem ukończyła Podyplomową Szkołę Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS (2016-2020), gdzie również uzyskała tytuł magistra psychologii (2015).
Prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych i młodych dorosłych w zakresie zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych i wybranych zaburzeń osobowości. W swojej pracy łączy techniki poznawcze, behawioralne oraz terapię schematów.
Jest doktorantką w katedrze psychologii w Interdyscyplinarnej Szkole Doktorskiej Uniwersytetu SWPS w Warszawie, gdzie prowadzi zajęcia dydaktyczne. W obszarze jej zainteresowań naukowych znajdują się  porównania społeczne i temporalne. Zajmuje się również problemem stygmatyzacji osób chorych psychicznie, psychoedukacją i promocją zdrowia psychicznego co realizuje przez portal Zdrowa Głowa, którego jest współtwórczynią.

Do you need therapy or consultation?

+48 22 307 32 24Open Monday to Friday 8am-9pm
Weekends 10am-2pm

Are you in a crisis and the situation you are in threatens your life or health?

112Call the emergency number
116 111Helpline for children and young people
Wellbee Therapy Sp. z o.o.
ul. Chmielna 2/31
00-020 Warszawa
You can find us on: