Course content5 lectures|26 min

Wstęp

Joanna Gutral1 min

Za nami dużo pracy. Powoli zaczynamy już łączyć dotychczasową wiedzę w całość. Tak, tak, dobrze rozumiesz. Wszystko, czego nauczyliśmy się do tej pory, będzie wykorzystane w tym właśnie kursie.

Dlaczego?

Wiesz już, że jeżeli jakaś sytuacja wywołuje w nas emocje, to najpewniej pośredniczy temu jakaś myśl. Te myśli często są nieświadome, ale uwierz – potrafią sporo namieszać. Zarówno wzburzyć tę taflę emocjonalnego morza, jak i sprawić, że zachowamy się w określony sposób. Czy zawsze kierunek naszego zachowania sprzyja rozwiązywaniu naszych problemów?

W trakcie tego kursu dowiesz się, jak rozpoznawać swoje myśli, jak z nimi dyskutować, ale także w jaki sposób analizować swój styl zachowania. To po to, żebyś w trudnych dla Ciebie sytuacjach mógł_mogła zachowywać się bardziej adaptacyjnie – to znaczy w sposób, który będzie Ci służył.

Zapnij pasy, przygotuj umysł. Zaczynamy!

Autorka

Joanna Gutral

Psycholożka i certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna (certyfikat PTTPB nr 896), członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz European Association for Behavioural and Cognitive Therapies, swoją pracę poddaje regularnej superwizji i intrawizji zespołowej. Z wyróżnieniem ukończyła Podyplomową Szkołę Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS (2016-2020), gdzie również uzyskała tytuł magistra psychologii (2015). Prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych i młodych dorosłych w zakresie zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych i wybranych zaburzeń osobowości. W swojej pracy łączy techniki poznawcze, behawioralne oraz terapię schematów. Jest doktorantką w katedrze psychologii w Interdyscyplinarnej Szkole Doktorskiej Uniwersytetu SWPS w Warszawie, gdzie prowadzi zajęcia dydaktyczne. W obszarze jej zainteresowań naukowych znajdują się  porównania społeczne i temporalne. Zajmuje się również problemem stygmatyzacji osób chorych psychicznie, psychoedukacją i promocją zdrowia psychicznego co realizuje przez portal Zdrowa Głowa, którego jest współtwórczynią.

Do you need therapy or consultation?

+48 22 307 32 24Open Monday to Friday 8am-9pm
Weekends 10am-2pm

Are you in a crisis and the situation you are in threatens your life or health?

112Call the emergency number
116 111Helpline for children and young people
Wellbee Therapy Sp. z o.o.
ul. Chmielna 2/31
00-020 Warszawa
You can find us on: