Course content6 lectures|45 min

Wstęp

Aleksandra Pięta1 min

Hej! Nazywam się Aleksandra Pięta. Jestem lekarką w trakcie specjalizacji z psychiatrii, hipnoterapeutką oraz entuzjastką medycyny stylu życia. W tym kursie otrzymasz solidną dawkę wiedzy na temat depresji - jednej z najczęstszych i jednocześnie niezwykle podstępnych chorób we współczesnym świecie.

W kolejnych lekcjach dowiesz się, czy smutek zawsze oznacza depresję. Zrozumiesz złożone przyczyny tej choroby i poznasz jej objawy, także te nieoczywiste! Odpowiem też na odwieczne pytanie, DO KOGO PÓJŚĆ PO POMOC. Będzie też to, co wszyscy lubią najbardziej - ZRÓB TO SAM, czyli jak zadbać o siebie samemu. Zapraszam.

Autorka

Aleksandra Pięta

Psychiatrka zajmująca się holistyczną diagnostyką i leczeniem zaburzeń psychicznych (depresja, choroba afektywna dwubiegunowa, zaburzenia lękowe, zaburzenia nerwicowe, zaburzenia psychotyczne) z uwzględnieniem stanu somatycznego oraz stylu życia pacjenta. Stawia nacisk na psychoedukację i dialog z pacjentem, a także z jego bliskimi. Oferuje również pomoc w przejściowych trudnościach życiowych oraz doborze terapii niefarmakologicznych (psychoterapia, konsultacje psychologiczne, modyfikacje diety, aktywności fizycznej, higiena snu).

Do you need therapy or consultation?

+48 22 307 32 24Open Monday to Friday 8am-9pm
Weekends 10am-2pm

Are you in a crisis and the situation you are in threatens your life or health?

112Call the emergency number
116 111Helpline for children and young people
Wellbee Therapy Sp. z o.o.
ul. Chmielna 2/31
00-020 Warszawa
You can find us on: