Course content7 lectures|21 min

Wstęp

Ania Cyklińska1 min

Cześć! Nazywam się Ania Cyklińska. Jestem psycholożką i psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Witam cię serdecznie w kursie na temat snu i tego, w jaki sposób jego jakość wpływa na Twoje codzienne funkcjonowanie. W kolejnych lekcjach dowiesz się kilku, mam nadzieję przydatnych, informacji na temat biologicznych mechanizmów rządzących snem, ale też o ich praktycznych wskazówkach, które będziesz mógł_mogła odnieść do siebie.

Bardzo bym chciała, żeby nasze spotkania były dla Ciebie przestrzenią na zastanowienie się nad tym, co możesz zrobić lepiej, żeby zadbać o tę bardzo dużą część swojej codzienności. W końcu aż jedną trzecią swojego życia spędzamy na spaniu!

Jeśli jesteś gotowy_a, to już teraz możesz przejść do pierwszej lekcji. Dowiesz się w niej, co się dzieje w Twoim organizmie kiedy śpisz i jak możesz sobie w tym pomóc.

Zaczynamy!

‌‌

Autorka

Ania Cyklińska

Psycholożka, absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Prowadzi psychoedukacyjny profil na Instagramie @psychoedu_ . Autorka książki "Przewodnik po emocjach".

Do you need therapy or consultation?

+48 22 307 32 24Open Monday to Friday 8am-9pm
Weekends 10am-2pm

Are you in a crisis and the situation you are in threatens your life or health?

112Call the emergency number
116 111Helpline for children and young people
Wellbee Therapy Sp. z o.o.
ul. Chmielna 2/31
00-020 Warszawa
You can find us on: